DAIWA EXIST

İncele

DAIWA 20 SALTIGA

İncele
Seaborg SB1200MJ elektrikli makara inanılmaz bir güç geliştirir!

DAIWA SEABORG 1200MJE

Daiwa'nın orijinal Seaborg Megatwin makara tasarımı, iki vitesli bir dişli sistemi kullanır. Yeni Seaborg, kullanıcının bir düğmeye dokunarak mega güç ve mega hız modu arasında anında geçiş yapmasına olanak tanıyan tamamen yeniden tasarlanmış bir sistem kullanıyor.


DAIWA SEABORG 1200MJE

Seaborg SB1200MJ elektrikli makara inanılmaz bir güç geliştirir! Seaborg'un yeni özel Mega Tork motorunun gücü, güçlü Marine Power 3000 ile aynı sınıftadır, Güç ve hız sessiz ve sorunsuzdur ve verimlilik, önceki motorlardan yaklaşık 1,3 kat daha fazladır, Tüm bu güçle, yeni alüminyum kompozit karter, sürekli güç sağlayarak ısı üretimini en üst düzeye çıkarmak ve motoru serin tutmak için tasarlanmıştır.

Daiwa'nın orijinal Seaborg Megatwin makara tasarımı, iki vitesli bir dişli sistemi kullanır. Yeni Seaborg, kullanıcının bir düğmeye dokunarak mega güç ve mega hız modu arasında anında geçiş yapmasına olanak tanıyan tamamen yeniden tasarlanmış bir sistem kullanıyor. Devasa balıkları alırken veya savaşırken, yeni hız işlevi sorunsuz ve zahmetsizce geçiş yapar. Bu özellik sayesinde bir balıkçı duruma göre en iyi hızda geçiş yapabilir.

ATD sürükleme sistemi size savaşlarda kontrolü ele almanız için gereken gücü ve dengeyi verir. ATD, yedi büyük karbon rondela ve geliştirilmiş gresin birleşimidir. Yeni gresin hareketsiz halde düşük viskozitesi vardır, ancak freni çalıştırdıktan hemen sonra daha viskoz hale gelir. Bu, freni başlatırken ilk ataleti azaltır. ATD fren rondelaları, daha ilk andan itibaren daha yumuşak ve daha güçlü bir fren sağlamak için modifiye edildi, bu da dövüşlere sakin bir şekilde yaklaşmanızı sağlıyor. Bu zorlu direnç özelliği balığın çekişine göre ayarlanır, Seaborg 1200 aşırı basınç altında sürtünmeyi sorunsuz bir şekilde tutmaya yardımcı olur. Tutma şaftında bulunan alüminyum fren sistemi, performansı korumak için rotorları orta sıcaklıkta tutarken ısıyı dağıtır. Ayrıca, bir alarm özelliği, olta çekildiğinde balıkçıları bilgilendirecektir.

Jog Power Lever özelliği, ağır çekimde balık tutma teknikleri için tasarlanmıştır ve hattaki makaraya anında yanıt verir. Sağ elinizde çubuk ve makara ile dik dururken, kol sol baş parmağınızla kontrol edilebilir. Alternatif olarak, çubuğu tutmak için sol elinizi kullanırken, makarayı kolayca kontrol etmek için kolu sağ elinizle sıkıştırın. Bu kullanımı kolay özellik, savaşta sürekli olarak savaşmanızı sağlayacaktır.

Magsealed bilyalı rulman, bilyeli yatağın içine su ve tozun girmesini önler, bu da bobinlerin korozyonunu ve gürültüsünü büyük ölçüde azaltır. Tuz ve toz girişinin en olası olduğu ve bakımın zor olduğu bir yer olan makara miline uygulanır. Bu, uzun süreli dayanıklılığı ve yumuşaklığı artıracaktır.

Balık tutarken, parlama veya güneş gözlüğü nedeniyle LCD ekranda herhangi bir şeyi okumak zor olabilir. Seaborg'un LCD ekranı büyük harfleri/sayıları görüntüler ve ekranı balıkçıların görmesini kolaylaştırmak için noktalı bir LCD ekran kullanır. Hat giriş prosedürleri Japonca veya İngilizce olarak seçilebilir.

Derin sular için 1200 MJ ideal seçimdir.Güçle birleşen muazzam misina kapasitesi, en derin sularda balık tutmak için idealdir.


- Yıldız freni
- Rulmanlar: 1 MagSealed rulman dahil 22
- Alüminyum çerçeve ve poliamid flanşlar
- Alüminyum bobin
- Dijital nokta ekranı, İngilizce
- Jig Güç Güç Kolu
- Standart 12 V çalışma, kabul edilebilir voltaj: 12 - 16,8 V,
- Yüksüz elektrik akımı çekişi: 4 amper, nominal 7/5 A (yüksek/düşük), maksimum güç 20 amper
- Hat sayacı ve hafıza

DAIWA SEABORG 1200MJE

Üretici Kodu Devir Rulman Sayısı Kapasite (mm/m) Ağırlık Drag kg
SB1200MJE 2.9:1 22BB (1MSBB) PE 8/1000m; 10-800m 2000 gr 33 kg