DAIWA EXIST

İncele

DAIWA 20 SALTIGA

İncele
ATD (Otomatik Sürükleme Sistemi)

DAIWA SEABORG

Mega Tork Motor- Seaborg'un yeni özel motorunun gücü, güçlü Marine Power 3000 ile aynı sınıftadır. Güç ve hız, sessiz ve pürüzsüzdür ve önceki motorlardan yaklaşık 1,3 kat daha fazla çıkış ile. Bu nihai savaş makinesidir.


DAIWA SEABORG

Mega Tork Motor- Seaborg'un yeni özel motorunun gücü, güçlü Marine Power 3000 ile aynı sınıftadır. Güç ve hız, sessiz ve pürüzsüzdür ve önceki motorlardan yaklaşık 1,3 kat daha fazla çıkış ile. Bu nihai savaş makinesidir. Tüm bu güçle, yeni alüminyum kompozit gövde, ısının serbest bırakılmasını en üst düzeye çıkarmak ve motoru serin tutmak için tasarlanmıştır ve bunun sonucunda gücün her zaman kullanılabilir olmasını sağlar. Bu canavarın içinde, denizdeki herhangi bir şiddetli savaşa meydan okumak için sert bir kalbi var.

Megatwin- Daiwa'nın orijinal Seaborg Megatwin makara tasarımı, iki vites oranlı bir sistem kullanır. Yeni Seaborg, kullanıcının sadece bir düğmeye dokunarak mega güç modu ile mega hız modu arasında anında geçiş yapmasına olanak tanıyan tamamen yeniden tasarlanmış bir sistem kullanıyor. Geri alma sırasında veya bir canavarla savaşırken, yeni hız işlevi sorunsuz ve zahmetsizce değişir. Bu işlevle, duruma bağlı olarak bir olta balıkçısı en iyi hıza geçiş yapabilir.

ATD (Otomatik Sürükleme Sistemi)- ATD sürgü sistemi, olta balıkçılığı yolunuzdan geçen her şeyin kontrolünü ele geçirmeniz için size güç ve denge sağlar. ATD, yedi büyük karbon rondela ve geliştirilmiş sürtünme gresinin birleşimidir. Yeni gres, hareketsiz haldeyken düşük bir viskozite sergiler, ancak sürtünme başladıktan hemen sonra daha viskoz hale gelir. Bu, ilk sürtünme başlatma ataletini azaltır. ATD Sürükleme rondelalarındaki yapısal değişikliklerle birleştirildiğinde, ilk bağlantıdan itibaren daha yumuşak ve daha güçlü bir sürtünme ile sonuçlanır ve dövüşe konsantre olmanızı sağlar. Bu zorlu sürükleme işlevi, balığın çekilmesine göre ayarlanacaktır. Seaborg 1200, aşırı basınç altında sürtünmeyi düzgün tutmak için, tutma milinde, ısıyı sürtünme sisteminden uzaklaştıran, ısının salınımını en üst düzeye çıkaran ve daha iyi sürtünme performansı için sürtünmeyi daha soğuk tutan bir alüminyum sürtünme radyatörü bulunur. Bu nihai işlev, büyük balıkları fethetmeye yardımcı olmak için sürükleme gücünü koruyacaktır. Ayrıca, bir alarm sesi işlevi, olta çekildiğinde balıkçıları bilgilendirecektir.

Canavar ne sunuyor? Savaşmak için maksimum esneklik

Jog Power Lever – Yeni Seaborg Jog Power Lever sistemi, ayakta balık tutma teknikleri için tasarlanmıştır. Ayakta dövüş konsepti göz önünde bulundurularak, Jog Lever, hattı sarmak için anında yanıt verir. Çubuk/makara takımı sağ elinizdeyken ayakta dururken kol sol baş parmağınızla kontrol edilebilir. Alternatif olarak, kıyafeti tutmak için sol elinizi kullanırken, kolu sağ elinizle kıstırmak, makineyi kolayca kontrol etmenizi sağlayacaktır. Bu kullanımı kolay işlev, hedefinize karşı mücadelede sürekli olarak liderlik etmenizi sağlayacaktır.

Magsealed Bilyalı Rulman – Daiwa'nın nihai teknolojisi – Magsealed Bilyalı Rulman, makara korozyonunu ve gürültüyü büyük ölçüde azaltan bilyalı rulmanın içine su ve toz girmesini önler. Tuz ve toz istilasının en olası olduğu ve bakımın zor olduğu bir yer olan makara milinin çevresine uygulanır. Bu, uzun süreli dayanıklılığı ve pürüzsüzlüğü artıracaktır.

Nokta Ekran Görüntüsü - Sahada güneş parlaması veya güneş gözlüğü nedeniyle LCD ekranda herhangi bir şeyi okumak zor olabilir. Seaborg'un LCD ekranı büyük harfleri/sayıları gösterir ve balıkçıların ekranı görmesini kolaylaştırmak için noktalı bir LCD ekran kullanır. Hat giriş prosedürleri Japonca veya İngilizce dillerinde seçilebilir. Başlangıç ​​ekranındaki D-Vec harflerinin sizi Dendoh makaralı balıkçılığın heyecan verici dünyasına götürmesine izin verin.

Nihai derin su için 1200MJ ideal seçimdir. Muazzam misina kapasitesi ile saf gücü bir araya geldiğinde, okyanusun en derin sularında balık tutmak için idealdir.

Yeni Seaborg makaraları, bir elektrikli makara ile neler yapılabileceği konusunda yeni bir standart belirliyor. Bu tür makaraların sadece derin damla balıkçılığı için yapıldığı günler geride kaldı. Yeni Jog Lever tasarımıyla Seaborg, ayakta duran en iyi elektrikli oyun makarasıdır.

ÖZELLİKLERİ:


- Güçlü Megatwin (yüksek/düşük vites arasında değiştirilebilir
- Mühürlü bilyalı Rulman
- Büyük boy SIC hat kılavuzu
- Jog Güç Kolu
- Sürükle radyatör
- Kullanışlı 12 Volt DC Çalışma (12-16,8V kabul edilebilir voltaj aralığı)
- Elektrik akımı kullanımı Yüksüz – 4 amper, Nominal 7/5A (Yüksek/Düşük) amper, Maksimum güç – 20 amper
- Hat Sayacı ve Derinlik Belleği
- LCD Okuma

DAIWA SEABORG

Ürün Kodu Devir Ağırlık
(kg)
Maximum 
Çeker 
(kg)
Misina Sarım Miktarı Maximum 
Sarım Gücü
(kg)
Normal 
Sarım Hızı
1 kg Yükte 
(m / min)
JAFS 
standard 
Sarım Gücü
(kg)
JAFS 
standard 
Sarım Hızı
(m / min)
İp (PE)
SB1200MJ 2.9 2 kg 33 kg 8-1000 
10-800
12-800 
16-550
622 kg
(689)
Hi 140m (155) 
Lo 60m (65)
48 kg Hi 170m 
Lo 70m