DAIWA EXIST

İncele

DAIWA 20 SALTIGA

İncele
Emblemden beklenen sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü taşır.

DAIWA EMBLEM CARP SCW

QD freni, fren düğmesinin yarım dönüşünde açma modundan (serbest fren) çekme moduna (fren uygulanmış) geçişe izin verir.


DAIWA EMBLEM CARP SCW

Emblem CARP SCW, bir Emblemden beklenen sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü devralır. 45 beden, efsanevi Emblemin boyutuna yakındır. Salınım 45 mm yüksekliğindedir. Bu makaranın bir başka özelliği de yavaş Yavaş Çapraz Sarma salınımıdır. Emblem SCW, kurtarma sırasında bobinlerin hassas sarımından ve daha aşamalı ve bitişik depolanmasından yararlanır. Yavaş salınım bir zevk ve alışkanlık hikayesiyse, bazı uzmanlar bu özelliğe yemin ediyor. Şimdi teklifimizde mevcuttur. Bu makara, yavaş salınımı ve hızlı toparlanmayı birleştirmeyi başardı: krankın her dönüşünde 1,04 m hat alır!

QD freni, fren düğmesinin yarım dönüşünde açma modundan (serbest fren) çekme moduna (fren uygulanmış) geçişe izin verir. Yüksek kaliteli bir yay üzerine monte edilmiş HIP yuvarlak tel klipsi, bir sonraki döküm için montajı aynı yerde yeniden konumlandırmak için döküm mesafesinin işaretlenmesine izin verir. Pastanın üzerine krema, farklı ve tamamlayıcı kapasitelerde iki bobin ile birlikte gelir.


- Hızlı Drag
- Rulmanlar : 6+1
- Polikarbonat çerçeve ve rotor
- Alüminyum ekstra makara ve orijin makarası
- Yavaş Çapraz Sarma
- Alüminyum sap

DAIWA EMBLEM CARP SCW

Üretici Kodu Devir Rulman Sayısı Sarım cm Kapasite (mm/m) Ağırlık Drag kg Yedek Kafa
EM45SCWQDR 4.9:1 6+1 104 0,35 / 300 630 15 2 Adet