DAIWA EXIST

İncele

DAIWA 20 SALTIGA

İncele
PROREXA hafifliği ile etkileyicidir.

DAIWA PROREX A

PROREX A, ince örgülü hatlar için tasarlanmıştır ve levrek ve zander balıkçılığı veya ince örgülerin yaygın olarak kullanıldığı diğer stiller için mükemmel bir makaradır.


DAIWA PROREX A

PROREX A, ince örgülü hatlar için tasarlanmıştır ve levrek ve zander balıkçılığı veya ince örgülerin yaygın olarak kullanıldığı diğer stiller için mükemmel bir makaradır. Hat kapasitesi, 0,10 mm'den 0,16 mm'ye kadar örgülü hatlar için optimize edilmiştir. Bu makara 150m 0.13mm J-Braid veya 130m 0.16mm J-Braid alacaktır. Başka bir deyişle, sadece ihtiyacınız olan miktar. İnce çizgiler için bir diğer güzel özellik ise yüksek hızlı T-Wing Sistemidir. Bir yandan diğer yana daha hızlı hareket eden düz rüzgar, bir makarada hat kazmasını önler.

PROREX A hafifliği ile etkileyicidir. Bu makara ağırlığı sadece 190g, yine de sağlam alüminyum gövdeye sahip. Gövde boyutu 100'dür ancak yeni gövde çerçevesi önceki Prorex 100 makaralarının sahip olduğundan daha küçüktür ve avucunuza çok iyi oturur.

Yine de bu makaranın en iyi özelliği, döküm performansıdır. Hafif, sığ SV makarası sayesinde, bu makarayı en hafif incelikli uygulamalarda bile kullanabilir ve en hafif yemleri kolaylıkla atabilirsiniz.

DAIWA PROREX A

Model no İşlem Devir (/1) Sarım (cm) Ağırlık (g) Kapasite (m) Çeker (kg) Bobin seri no:
PX100HSLA Y 7,3 77 215 135/0,32 6 Z023151