YENİ KOMPAKT GÖRÜNÜM

Daiwa mühendisleri güçten ödün vermeden misina kapasitesini de koruyarak makineleri daha hafif hale getirdi. Yeni tasarımda daha güçlü Digigear kullanıldı ve makinelerin boyutu küçültülerek daha hafif hale getirildi.

Bu açıdan LT makineler bugüne kadar üretilmiş en hafif & en güçlü makinelerdir.

ZAION & DS5

Zaion ve DS5 Daiwa tarafından geliştirilmiş inanılmaz derecede sağlam, karbon temelli kompozit malzemelerdir. Karbon kompozit sıradan grafite oranla makineleri daha hafif ve sağlam kılar. Metal olmadıkları için tuzlu suda bile aşınmazlar.

Hafif, sağlam ve oldukça dayanıklı olduklarından makineler için ideal malzemelerdir.

ALÜMİNYUM AIR SPOOL

Makine kafasının şeklini, boyutunu ve kalınlığını yeniden dizayn ederek çok hafif bir makine kafası ürettik. Mevcut ABS kafalardan daha hafif olan bu yeni kafa, makine dengesine de önemli katkı sağlar.

GÜÇLÜ KALAMA

Makine kafasının iç desteği, mil yapısı ve kalama kapağı yüzeyinin artırılması gibi bir takım yeni iyileştirmelerle kalama gücünü ATD’den daha ileri seviyeye taşıdık. LT makineler kompakt ve hafif olmalarına rağmen diğerlerine göre daha yüksek kalama gücüne sahiptir.

SAĞLAM DIGIGEAR DİŞLİSİ

Digigear’ın üstün özelliklerini de göz önünde bulundurarak daha sağlam hale getirmek için çap, kalınlık, diş şekli ve boyut gibi tüm yönleri üzerinde yeniden çalıştık.

KOL

Kolun mevcut gücünü ve dayanıklılığını koruyarak yeniden şekillendirdik.

preloader